Rýchloservis

Vypálená žiarovka, výmena oleja alebo kompletná kontrola vozidla? Žiadny problém… Náš kvalifikovaný tím sa rýchlo a kvalitne postará o Vaše auto a vykoná rýchloservis skôr, ako si Vy vychutnáte výbornú kávu.Pod službou “Rýchloservis” Vám ponúkame vyriešenie bežného servisu automobilu bez zbytočného odkladu : kontrola technického stavu vozidla,výmena oleja a všetkých filtrov,výmena brzdových kotúčov a brzdového obloženia,výmena výfukového systému (prípadne oprava),výmena a prezutie pneumatík (oprava defektov),kontrola a nastavenie geometrie a svetiel,servis a plnenie klimatizácie,diagnostika – načítanie pamäte chybových hlásení riadiacej jednotky

Zavolajte nám alebo využite možnosť pohodlného objednania cez aplikáciu  Online Autoservis.

Mechanické opravy

Vykonávame všetky mechanické opravy pre všetky typy osobných aj úžitkových vozidiel. Medzi bežné úkony mechanických opráv patrí, výmena bŕzd, čapov, riadiacich tyčí, výmena ramien a silentblokov, tlmičov, opravy spojok, prevodoviek, hadíc, opravy chladiacich systémov, výmeny a opravy výfukov, výmeny rozvodov, opravy hláv motora, ich rovnanie, nastavenie ventilov, príprava vozidla na STK a EK, plnenie, oprava a údržba klimatizácií a … rôzne ďalšie opravy. Pre všetky opravy sme schopní zabezpečiť náhradné diely. Termíny opráv sa vždy snažíme prispôsobiť časovému rozvrhu Našich zákazníkov, tak aby nedochádzalo k zbytočným prieťahom.

Po dohode je možný odvoz aj dovoz automobilu tzv. PICK UP servis k oprave z miesta bydliska zákazníka.

Elektrikárske opravy

Náš autoservis disponuje skúseným odborníkom a diagnostikom pre všetky typy vozidiel, preto vieme rýchlo a efektívne odhaliť elektrikársku závadu. Elektrikárske opravy a diagnostika patria medzi silné stránky autoservisu Marko.

Pneuservis

Kompletné prezutie je prezutie, keď potrebujete vyzuť pneumatiky z disku a obuť nové pneu na ten istý alebo nový disk.
Výmena sady pneumatík je prezutie, keď máte zimné aj letné pneu na diskoch a potrebujete ich len vyvážiť a prehodiť na auto.
Oprava defektu je služba, kde sa opravuje prepichnutá alebo poškodená pneumatika špeciálnou sadou na opravu defektu.

Potrebujete tento typ servisu,tu je online aplikácia pre objednanie sa do pneuservisu alebo volaj 0903 844 179

(Pre Osobné vozidlo do 3,5t, Terénne vozidlá a SUV do 3,5t, Dodávka do 3,5t)

Poistné udalosti

Každý vie, že v prípade poistnej udalosti nemusí byť najväčší problém samotná škoda, ale komunikácia s poisťovňami. Preto Vám autoservis Marko zabezpečí kompletnú asistenciu a pomoc pri komunikácii s poisťovňou. Sme zmluvný partneri so všetkými slovenskými poisťovňami a preto sú poistné udalosti našou silnou stránkou.

Zabezpečenie vozidla

Nedajte šancu zlodejom. Využite kompletný program starostlivosti o zabezpečenie vozidla od autoservisu Marko. Na základe certifikátu vydaného Krajským riaditeľstvom policajného zboru montujeme zabezpečenie akceptované všetkými poisťovňami.Ponuka zabezpečenia: Mechanické zabezpečenie,Autoalarmy s ďiaľkovým ovládaním,Dvojcestné autoalarmy s LCD pagerom,Autoalarmy k originálnym diaľkovým ovládačom,GSM Autoalarmy,GPS lokalizátory,Imobilizéry

Príslušenstvo a doplnky

Montážou príslušenstva viete Vášmu autu ponúknuť určitú pridanú hodnotu bezpečnosti alebo pohodlnosti. Či sa už rozhodnete pre parkovacie senzory, LED denné svietenie alebo iné príslušentvo, radi Vám pomôžeme so správnym výberom a s odbornou montážou.

Parkovacie senzory,modul zapnutých svetiel, LED denné svietenia, handsfree sady,merač tlaku v pneumatikách, tepomat, centrálne zamykanie, vyhrievanie sedadiel, LED osvetlením interiéru a exteriéru alebo montážou tuningových náhradných dielov a príslušenstva.

Zbavíme Vás starých pneumatík

Podľa nového zákona o odpadoch majú všetky autoservisy, povinnosť odoberať staré pneumatiky bezplatne a podľa zákona sa postarať o ich odstránenie. Zákon zároveň ukladá povinnosti aj spotrebiteľom. Každý používateľ musí odovzdať staré pneumatiky distribútorovi nezávisle od toho, či ide o súkromnú osobu alebo firmu. Samozrejme pre obe strany platia aj pokuty. Celé znenie zákona si môžete pozrieť tu , je to Zákon č. 79/2015 Z. z. o odpadoch § 69 Pneumatiky a odpadové pneumatiky

Cenník našich služieb

Cenník služieb
Cenník služieb

Cenník našich služieb

Cenník služieb
Cenník služieb